פרסומת שאפשר לשתות וקמפיין משפיענים מעולה

Facebook Translate

איך אומרים פייסבוק בכל השפות?

עד לא מזמן, מנהלי עמוד בפייסבוק יכלו לטרגט מודעות למדינות ספציפיות. אבל לפני מספר ימים מנהלי עמוד פייסבוק שמו לב שהם פשוט יכולים לתרגם את הפוסטים שלהם לשפות אחרות. הפיצ’ר נולד כדי שמנהלי העמוד יוכלו לכוון את המסרים שלהם לקהל רחב יותר. איך זה עובד? פשוט. נפתח חלון פופ אפ המציע לך תרגום לשפות נוספות….האם נראה בקרוב את כל הפוסטים הישראלים מתורגמים אוטומטית גם לערבית? מעניין לעקוב.

Uber Safe Dont Drink and Drive

פרתרונות פשוטים

מכירים את זה שיצאתם לחגוג עם החברים. שתיתם קצת דרינקים ואז מגיעה הסוגייה “האם אני מספיק פיכח כדי לנהוג הביתה?” חברת המוניות/הסעות Uber החליטה לא להשאיר את התשובה ליד המקרה והציבה בקרבת מתחמי בילוי ופאבים בדיקות ינשוף המחוברות ישירות לשירות ההזמנות שלהם. דרך חכמה לקדם את השירות שלהם, לגרום להתנסות ובעיקר למנוע תאונות והרג מיותר. לצפיה בקייס

Boost Mobile Unlimited

כשהדאטה קורא לך אין עומדים בפניו

קמפיין חדש של בוסט מובייל מבקש לקדם את חבילת הUnlimited של החברה בסכום גלובאלי של 35 דולר. לצורך כך הם השיקו קמפין יוטיוב ו-Vine תחת הקונספט cometodata# בהם נדרשים אנשים לעזוב את כל מה שהם עושים לטובת ההתמכרות שלהם לדאטה. קמפיין creepy אם אתם שואלים אותנו, אבל תשפטו בעצמיכם

YouTuber for Snickers

אושיות ה-YouTube מתגייסות לטובת המותג Snickers

אנחנו כולנו כבר הספקנו להכיר את הקמפיין המדהים של סניקרס: “You’re not you when you’re hungry”. הפעם המותג לוקח את התובנה הזו לקצה ומגייס שלל אושיות יוטיוב כדי להדגים שוב, שבלי הדלק המתוק של סניקרס – אתה פשוט לא במיטבך. כך מגייס המותג בין שאר המפורסמים את וולוגרית האופנה Jessica Harlow למשימה תחת סרטון הנקרא “How to let yourself go”. אחלה קמפיין תוכן! לצפייה בשאר הסרטים הקליקו כאן.

Taste it Billboard Coke Zero

Drinkable ads

חברת קוקה קולה השיקה קמפיין חדש למותג הקוקה קולה זירו שלה בארה”ב. קונספט הגג של הקמפיין “תטעמו אותו” – קונספט אותו מימשו בכל פלטפורמה אפשרית – בין אם דרך בילבורד ענק, בין אם באמצעות פרסומת טלוויזיה, פעילות ישירה או תשדירי רדיו. שווה הצצה. קמפיין 360 מבוצע היטב.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *