סיכום טרנדים #33 – האחים מריו, איילת זורר וקליפ חדש לביונסה

Viral Video Chart

במקום הראשון, חברת Chubbies (מותג שמוכר מכנסיים קצרים לגברים אונליין) עושה תוכן שנראה כאילו צולם על ידי קבוצת חברים אחרי לילה ארוך של שתיה. בסרטון, שצולם ב”רחוב העקום ביותר בעולם”, גברים לבושים בדמויות של האחים מריו מתחרים אחד בשני במירוץ עגלות. הוא משתלב בצורה מושלמת באתרי מדיה חברתית כי הוא נראה כמו סרטון חבר’ה חובבני.

במקום השני, טיזר לפרסומת הסופרבול של אלק בולדווין ודן מרינו לאמאזון.

במקום הרביעי, AXE לא מפנה את המקום שלה מהטבלה, ובצדק, כי זו פרסומת מעולה, קצבית ומרימה שקולעת בול בשפה ובמסרים לקהל היעד הצעיר שהיא מנסה למשוך.

 

Youtube Trends

במקום הראשון, שיר חדש לעומר אדם שלפי הניסיון ילווה אותנו בדירוג עד 2017.

במקום השני, קולדפליי.

במקום השלישי, אודישן לדה ווייס ילדים, בערבית

***********חוזרים בזמן לתחילת שנות האלפיים**********

במקום הרביעי, תחקיר חדשות 2 על סוכנות הדוגמנות של רוברטו. ספוילר: מרמים אנשים תמימים שרוצים לדגמן.

במקום החמישי, סאבלימינל עם קליפ חדש שכל פריים שלו הוא קלאסי לתמונת קאבר בפייס.

 

Google Trends

מה חיפשנו השבוע?  טלי מורנו שעוזבת את חדשות 10, קוקו מהאח הגדול שהודחה, , הדר כהן ז”ל, נגיף הזיקה, הקאמבק של ברגר קינג (מתי דאנקן דונטס יתנו לנו עוד הזדמנות???) משה איבגי בגלל האשמות על הטרדות מיניות ואריה מוסקונה שניסה לצאת להגנתו בעזרת צמד המילים הרומנטי “שווה הטרדה”, היי פייב שמתאחדים, השחקן יענקלה בן סירא שהלך לעולמו.

וכמובן, איילת זורר וגולברי פייסקו. הדעות נחלקות לכאלה המאשימות את החברה בזלזול בנשים שחצו את גיל 40 (ותכלס, הקהל שבאמת קונה גולברי), וכאלה המאשימות את זורר בצביעות. ושתיהן צודקות.

ולסיום, כמובן בספוט משלה כי לקווין בי מגיע, ביונסה עם קליפ חדש והורס בהשתתפות בלו אייווי. האישה לא מזדקנת וצריך לחקור אותה במעבדות.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *