סיכום טרנדים #30 – נפרדים מ-2015

Viral Video Chart

את שני המקומות הראשונים תופסים סיכומי שנת 2015 של יוטיוב ופייסבוק. אל המקום הראשון הגיעה יוטיוב, עם סרטון הכולל את כל תופעות הרשת של השנה החולפת (תמצאו שם את השלד מהסרטון על אהבה חופשית, זואלה, ריקוד ה-nae nae ועוד המון). יש כל כך הרבה רפרנסים ב-6:39 דקות של הסרטון כך שאם זיהיתם אפילו 10% מהם מצבכם טוב. אם זיהיתם יותר מ-80% כדאי שתצאו החוצה מדי פעם, תשאפו אוויר, תפגשו אנשים.

אל המקום השני, ובהפרש של כמעט מחצית מהצפיות, הגיעה פייסבוק שסיכמה את האירועים המעצבים של השנה, כולל רעידת האדמה בנפאל, מתקפת הטרור על פריז, תנועת Black Lives Matter אבל גם את קייטלין ג’נר יום “בחזרה לעתיד”, משחקי הכס וסטאר וורס.

במקום השלישי, כניסה חדשה לטבלה, אולי כי זה קשור לסלינה גומז שמסתובבת בבית בתחתונים ושומעת מהרמקול הנייד של Beats.

במקום החמישי, לכבוד חג המולד המתקרב ובא, Walmart שאלו ילדים אם הם היו מעדיפים לבחור כל מתנה מהחנות ולשמור אותה, או לתת אותה לילד אחר שלא מקבל מתנות בחג המולד. 80% מהם בחרו לתת את המתנה. ילדים, מוסיקה מרגשת, צדקה, אווירת חג. ברור שזה עובד.

YouTube Trends

שוב במקום הראשון, סטטיק ובן אל תבורי עם “ברבי”, בחורה שנאמר כי יש לה “את אותו חיוך בכל תמונה, וסיפורים שאף גבר לא קנה” והיא גם “עושה דאווינים בשכונה” אז לא ממש הצלחתי לאפיין אותה. ועכשיו באמת, ילדים מתים על הצמד הזה שהביא לנו בקיץ את “#דוביגל” (יחד עם רון נשר, הבחור מהמקום השלישי) שגם כיכב בטבלה.

במקום השני, נועה קירל עם “יש בי אהבה”.

במקום השלישי, רון נשר עם שיר חדש בשם #שיקסע. וזה שיר ממש ממש ממש מלוכלך. כנראה לא יותר מדברים שאנחנו שמענו כשהיינו טינאייג’רים, אבל איכשהו בעברית מילים כאלו נשמעות מטונפות יותר.

נקפוץ למקום השביעי עם מקולי קאלקין שלכבוד חג המולד, עושה את הגרסה הבוגרת ל”שכחו אותי בבית”. זה מצחיק.

 

Google Trends

שוברים שתיקה, ערוץ 20 נגד רובי ריבלין, אנריקה איגלסיאס שהגיע להופעה בארץ לכבוד קהל של 80% נשים, Star Wars: The Force Awakens שיצא השבוע, דוגמנית על נחקרת בחשד להעלמת מס, ובלי שום קשר, בר רפאלי, האח הגדול 7 שהתחיל בשבוע שעבר, מתווה הגז שכמובן עבר, יונית לוי שילדה בת, ג’רי סיינפלד שהגיע ל-4 הופעות סולד אאוט (היה קורע), סילבן שלום שפרש מהכנסת עקב תלונות על הטרדות מיניות, אישתו ג’ודי ניר מוזס שלום שלא הצליחה להתאפק ושיגרה סדרת ציוצים מביכה בטוויטר, וה-FAIL הגדול ביותר בתחרות 2015 Miss Universe (שבזכותו אנשים בכלל יודעים שהיא עוד מתקיימת), במסגרתו המנחה טעה והכתיר את מיס קולומביה כזוכה, חזר בו, והעביר את הכתר אל מיס פיליפינס.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *