סיכום טרנדים #27 – אדל, בחזרה לעתיד וברבי עושה פמיניזם

Viral Video Chart

ממשיכים איתנו משבוע שעבר: עדיין במקום הראשון, הסיפור של שרה וחואן, פרסומת קיטשית להחריד ומרגשת להפליא של מסטיק EXTRA. במקום השלישי, ובטוח שבזכות המוסיקה, סרטון מאוד מגניב המציג את יכולות ההטענה הניידת של Galaxy. במקום החמישי, Squatty Potty, כי אי אפשר לטעות עם חד קרן שעושה קקי שעשוי מגלידה בצבעי הקשת.

כניסות חדשות: במקום השני, לפעמים שוכחים שיותר מניו יורק ולוס אנג’לס, ארה”ב האמיתית זה בעיקר לואיזיאנה, טקסס וג’ורג’יה. הפרסומת הזו לקולקציית הסתיו של כלי המטבח של וולמארט, עם האישה הלבנה ומגפי הבוקרים שלה, הנוף הדרומי והשורה “Fall is all about bringing people together around delicious food” מזכירה את זה היטב.

והסרטון הכי מעניין השבוע, Barbie מנסה לעשות מייקאובר תדמיתי ומצטרפת לטרנד ההעצמה הנשית. ברבי קיבלה ביקורות רבות לאורך השנים על מודל היופי הבלתי הגיוני שהיא משמשת לילדות קטנות. בסרטון, ילדות קטנות מבצעות שלל תפקידים בלתי סטריאוטיפים (מאמנות קבוצת כדורגל, מרצות באוניברסיטה), על מנת להעביר את המסר שברבי מאפשרת לילדות להאמין שהן יכולות לעשות הכל.  

 

YouTube Trends

במקום הראשון, סינגל חדש לאדל לאחר הפסקה של 3 שנים, מתוך האלבום החדש, “25”.

במקום השני, אייל גולן עם סינגל חדש.

במקום השלישי, פרק מתוך סדרת רשת לילדים בערבית.

במקום הרביעי, “שיר השקופים” שכבר הופיע פה מספר פעמים, מתוך הפסטיגל הקרוב.

ובמקום החמישי, מרטי מקפליי ודוק בראון מבקרים בתכנית של ג’ימי קימל במערכון לכבוד ה-21.10.2015, התאריך אליו הם הגיעו בסרט, שצוין השבוע.

 

Google Trends

אז מה עניין אותנו, חוץ מאינתיפאדה?

עונה חדשה לבית ספר למוסיקה, אנריקה איגלסיאס בישראל, אליעד נחום, כוכב נוער עולה שאחראי ללהיט “מתור שמרלי”, מיילי סיירוס שהתלבשה בבגד גוף כחול ומגן דוד לכבוד חגיגות הבר מצווה של ג’יימס פרנקו, פקונדו ארנה, לנצח איבו מ”בובה פראית” שביקר בישראל, Star Wars, שכבר מתחיל לעורר עניין למרות שהסרט יוצא רק בדצמבר, בחזרה לעתיד כמובן, מרוץ לילה תל אביב, הסכם אוסלו, בעקבות ציון 20 שנה לרצח רבין, מייקל ג’יי פוקס, שקיבל מחברת “נייקי” נעלי ספורט שקושרות את עצמן ממש כמו בסרט ואדל בזכות קאמבק מאוד מצופה.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *