סיכום טרנדים #24 – נפרדים מהחופש הגדול

Viral Video Chart – Adage

נדלג באלגנטיות על סרטונים שהופיעו כאן בשבוע שעבר.

במקום השני והשלישי: הצגתם של Samsung Galaxy S6 Edge+ ו-Galaxy Note5 (בהתאמה) החדשים. הסרטונים מתמקדים במסך הגדול ובדקות שלהם, כמו גם ביכולות הסטרימינג והצילום המעולות.

במקום החמישי: Gatorade ממשיכה באג’נדת ה-Sweat it to get it ושחררה מספר סרטונים בהם כוכבי ספורט מפתיעים עוברי אורח תמימים שרק רוצים לקנות את המיץ מהמכונה, ודוחקים בהם לעשות פעילות כלשהי על מנת לקבל אותו.

במקום התשיעי: המדור לחיפוש קרובים 2.0. מסתבר ששליש מהאנשים שמבלים בפסטיבלי מוסיקה מאבדים את הטלפון שלהם, מה שאומר שאם הם “מאבדים” את החברים שלהם הם לא יכולים לדעת איפה הם. אז פפסי החליטו לעשות מעשה והרימו סרטון בו ספינת אוויר קטנה מונחית GPS מרחפת בפסטיבל מוסיקה בלונדון ומאתרת את החברים האבודים.

 

YouTube Trends

פעם אחרונה לחופש זה, מה גילאי 13-17 אהבו?

כניסות חדשות:

במקום הראשון, סרטון שנקרא, שימו לב: Funny Videos Funny Pranks Funny Fails Funny Vines Best Funny Videos 2015 (לא השאירו הרבה מקום לטעויות וזה כנראה מה שצעירים מחפשים) שזה בערך מסכם את מה שבני נוער אוהבים. אני מנחשת שמספר ההקלקות על הסרטון הוא חלקית בזכות האימג’ הזה:

במקום השלישי, איך לא, דניס דניס המלכה (בסיכום כללי של כל הגילאים היא במקום הראשון).

במקום החמישי, עדן בן זקן, כבר פעם שלישית בחמישייה, עם סינגל חדש.

 

Google Trends

וואן דיירקשן מתפרקת לצלילי שברון הלב של כל בת נוער הורמונלית, אלט ג’יי שהופיעו בארץ ובכך גמרו את הקריירה אצל כל היפסטר שמכבד את עצמו, Fear The Walking Dead – סדרת הפריקוול של The Walking Dead. פרק הבכורה שבר שיאי צפייה לסדרה שמשודרת בכבלים. ערן זהבי, מכבי תל אביב והגרלת ליגת האלופות כמובן. גל הירש, רצח בשידור חי (2 העיתונאים מוירג’יניה שנרצחו בשידור לייב) ו-YouTube Gaming, אתר בית של יוטיוב שמאגד את כל כמויות התוכן האדירות הסובבות סביב גיימינג ונכנס ראש בראש עם Twitch.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *