סיכום טרנדים #21 – גוגל טרנסלייט עם אפליקציה חדשה וקים קרדשיאן עושה אודרי הפבורן

Viral Video Chart

במקום הראשון ,Comedy Central מציגים: מה היה קורה אם היו מתייחסים לאנשי חינוך כמו שמתייחסים לספורטאים מקצועיים. זה מעולה ומגחיך את ההערצה ששחקני פוטבול מקבלים לעומת היחס שמקבלים אנשים שעוסקים באחד המקצועות החשובים ביותר. משעשע במיוחד בעיקר החלק בו מורה בגיל העמידה מפרסמת את BMW עם הסלוגן “Meet The New Teacher’s Pet”.

לינק לצפייה בסרטון

במקום העשירי (לאחר דילוג קל על פרסומות שכבר הופיעו פה), גוגל משיקה את אפליקציית התרגום שלה שעובדת ב27 שפות. איך היא עובדת? מכוונים את האייפון (כמו שמצלמים משהו) על המילה שרוצים לתרגם והיא מופיעה על המסך בשפה הרצויה. בפרסומת הם הדגימו את השימוש ע”י תרגום מילות השיר “La Bamba”.

 

YouTube Trends

גם השבוע נתמקד בגילאי 13-17 כדי לדעת מה בני נוער אוהבים לראות בחופש הגדול.

במקום הראשון והשלישי, עומר אדם ומשה פרץ עם “היא רק רוצה לרקוד”, שיר מתוך מופע הקיץ המשותף שלהם. למה מקום ראשון ושלישי? פעם השיר הועלה מעמוד היוטיוב של משה פרץ ופעם משל עומר אדם.

במקום השני, קליפ סיום לאירועי קוקה קולה סאמר לאב.

במקום הרביעי, עדי ביטי עם קליפ חדש לשיר “משחק מחשב”

במקום החמישי, בפינת הביזאר: סקירה קצרה של 10 נשים חריגות (כמו האישה עם החזה הגדול בעולם והאישה הנמוכה בעולם).

 

Google Trends

מה חיפשנו השבוע? גוש קטיף לציון עשור לגירוש, כריס בראון שהופיע שבוע שעבר בישראל, קנאביס בזכות ההודעה של שר הבריאות ליצמן על ההקלות לקבלת קנאביס רפואי, שרונה מרקט שנפתח להרצה, ג’ונתן פולארד שעומד להשתחרר, ווינדוס 10 החדש שהוכרז כגירסה האחרונה של מערכת ההפעלה של מייקרוסופט ומשימה בלתי אפשרית: אומת הנוכלים שיצא השבוע. עוד בחיפוש בעקבות סופ”ש נוראי: ישי שליסל, דומא, ואיציק שמולי וקרן נויבך שיצאו מהארון בעקבות המאורעות.

ונסיים עם רגע הWTF של השבוע, קים קרדשיאן בפרסומת למשקה האנרגיה HYPE בה היא גם אודרי הפבורן וגם מארי אנטואנט. מוזמנים לשלוח פרשנויות של מה לעזאזל ניסו לעשות כאן והזוכה יזכה בזוג שתלי סיליקון בישבן בשבילו ובשביל חבר.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *