סיכום טרנדים #19 – קומיק-קון, תוכן לאימהות טריות ומפורסמים מתגייסים נגד אלימות

Viral Video Chart

במקום הראשון, Unstoppable, הפרסומת החדשה מסדרת LikeAGirl של אולווייז, במקום השני, Unlikely best friends  של Kleenex ובמקום החמישי Puppyhood של המותג Puppy Chow, כולן הופיעו פה בשבועות האחרונים. שימו לב שכולם סרטונים משעשעים/מעוררי השראה, ובכולם המותג מוזכר ממש בסוף.

במקום השלישי, הטריילר המדהים לסרט הקומיקס החדש שכולם מדברים עליו והפעם הוא מאחד את  הVillians הכי מוצלחים.

במקום השישי, טריילר לספיישל חג המולד של שרלוק.

 במקום השמיני, מצמרר: שלל מפורסמים התייצבו לצילומי סרטון שמבקש מהציבור לדרוש תכנית מסודרת שתסיים את אירועי הירי בארה”ב.

YouTube Trends

במקום הראשון, הSUN הבריטי עורר סערה כשפרסם סרטון בו נראית המלכה אליזבת הילדה מצדיעה במועל יד יחד עם אימה, אחותה ודודה, שהיה ידוע בחיבתו למשטר הנאצי. ארמון בקינגהאם הגיב בסערה לפרסום ומסר: “אנחנו מאוכזבים מהפרסום”. בריטים.

במקום השני, ושימו לב כי זה יכול להיות אחלה תוכן למותגי תינוקות – סרטון קצר ומשעשע ש”מתעד” איך נראית באמת חופשת לידה. לסרטון שעלה ב14.7 יש כבר מעל ל36 אלף צפיות (וכמה שיתופים מאימהות אצלי בפייסבוק). ליוצרת שלו קוראים ענת גור עטר ויש לה מספר סרטונים בודדים בערוץ, אבל שווה לעקוב.

במקום השלישי, תכנית ילדים ברוסית על ילדה בשם מאשה ודוב.

במקום הרביעי, טיזר לטריילר של The Reverant בכיכובו של ליאונרדו דיקפריו. צופים שהסרט הזה ישבור לו את נאחס האוסקר שלו ויזכה אותו סופסוף בפסלון. הסרט המלא יוצא בדצמבר.

במקום החמישי, הטריילר הכ”כ מצופה לבאטמן VS סופרמן שהוצג לראשונה בכנס הגיקים הרשמי קומיק-קון. תוכלו לראות לכמה שניות גם את גל גדות.

Google Trends

Batman Vs Superman וגל גדות, בזכות הטריילר ששוחרר כמובן. אהוד מנור, בזכות מחווה מרגשת של גוגל ישראל, שהחליפה את הלוגו שלה לציור של היוצר המוערך לרגל ציון עשור למותו. Suicide Squad שהטריילר הראשון שלו שוחרר בקומיק-קון. Adobe Flash שנמצא בתהליכי גסיסה (היה שלום, ותודה על העדכונים). מדד המחירים לצרכן שעלה ביוני ב0.3%, Amazon, בזכות חגיגת הקניות שלהם  (סוג של “בלאק פריידי”) ו-Instagram ממשיכה להסתבך עם נשים – הפעם הם חסמו את ההאשטג #curvy, מה שאומר שאתם לא יכולים לחפש תמונות בנושא הזה. מה שכן, ההאשטג #skinny עוד חי וקיים.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *