סיכום טרנדים #18 – אולווייז לא מצליחים לשחזר את ההצלחה ופמפרס עם אודיסאה בטיטול

Viral Video Chart

2 כניסות חדשות לחמישייה הראשונה:

במקום השני, פרסומת חדשה בסדרת #LikeAGirl, והרבה פחות מוצלחת מקודמתה. אם הראשונה הייתה מפתיעה ומעוררת השראה, החדשה מבולגנת ומתאמצת, המסר מפוזר ואין זכר לאותה התרגשות שהציפה הקודמת. משבר האלבום השני, זה קורה לכולם.

במקום החמישי, פמפרס בפרסומת למגבונים לחים, עם קלוז אפ על פרצוף של תינוקות בזמן שהם משאירים מתנה להורים שלהם בטיטול. את העניין מלווה באופן הולם הפסקול מתוך 2001: A Space Odyssey (“כה אמר זרתוסטרא” של שטראוס).

Youtube Trends

במקום הראשון, סרטון יפה של Atlantic group, בו הם הנחיתו קובייה מלאה בצמחים במעלה הר מושלג (טמפ’ של מינוס 30 מעלות), והראו במשך 37 יום (שמתומצתים ל-3 דקות) כיצד לאט לאט, בעזרתם של 2 רדיאטורים, יוצאים הצמחים מההקפאה ומתחילים לפרוח.

במקום השני, לפעמים זה ברור למה סרטון מסוים מקבל הרבה צפיות, ולפעמים קורה משהו כזה. להלן 7 דקות של ידיים פותחות ביצי הפתעה שבתוכן צעצועים לילדים.

במקום השלישי, Douches get what they deserve, הארי סטיילס מOne Direction נופל בזמן הופעה.

במקום הרביעי, 20 אלף צפיות לכתבה ששודרה ביומן על טיוח התאונה בה נהרג גל בק ז”ל.

ובמקום החמישי, ליאור נרקיס עם שיר חדש, “ריחות של אלכוהול”. גורם לי להתגעגע לטרמינל 3.

 Google Trends

מסי, שסרב לקבל את פרס השחקן המצטיין בקופה אמריקה, הרב מצפת שחשוד במעשי אונס, פופקורן טיים, שבית המשפט העליון ביטל את הצו שהורה על חסימתו בישראל. Go Pro שהשיקו מצלמה קטנטנה, Wimbledon, פנים אמיתיות של אמנון לוי שזכתה לרייטינג של 18.9% בזכות פרק על סקס בעולם החרדי, שלומית מלכה, החברה החדשה של יהודה לוי, וכמובן, אברהם מנגיסטו וליאור לוטן.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *