סיכום טרנדים שבועי #15 – דנית 3 – שיבת המלכה, מצעד הגאווה ופרידה ממשחקי הכס

Viral Video Chart

במקום הראשון, 6 שעות לפני שעונה 3 של “כתום זה השחור החדש” הייתה אמורה לעלות לאוויר, נטפליקס הפתיעו את המעריצים (וסידרו להם לילה ללא שינה) כאשר הודיעה באמצעות הסרטון הזה שכל 13 הפרקים כבר זמינים.

במקום השני, באזזפיד בשיתוף עם מותג האוכל לכלבים “Puppy Chow” על הפיכתו של בחור לאבא של כלבלב קטן שבא לכם להוציא מהמסך ולאהוב לנצח. המותג עצמו מוזכר רק בסוף.

במקום השלישי, טריילר למשחק החדש בסדרת Final Fantasy שנראה כמו טריילר קולנועי לכל דבר. בכלל, הטריילרים למשחקים החדשים ממלאים את הטבלה.

במקום הרביעי, טויוטה בפרסומת לחיישני הבטיחות שלה. אין עיסוק בביצועים או מבחני בטיחות, רק על הקשר בין אב לביתו. יפה, מרגש ואפקטיבי.

Youtube Trends

אז חוץ ממלכת השושנים של עדן בן זקן במקום הראשון, דודו אהרון ושריף עם הכל קורה בתל אביב במקום השני ובוקרשט של עומר אדם במקום השלישי, יש לנו את דנית “דניז דניז”  שמאכילה אותם ברנפלקס מהמקום הראשון.

מונופול המוסיקה המזרחית נשבר רק בגילאי 35-44 שמשמיעים לילדים שלהם את בוקר טוב של יובל המבולבל.

Google Trends

נגמרו משחקי הכס (למה אלוהים למה) וכתחליף קיבלנו את מירי רגב מקינגס לנדינג מול עודד קוטלר ושאר אנשי תרבות. אז עודד קוטלר, כמו כ”כ הרבה לפניו החליט  להגיד משהו שערורייתי, להבין שזה עשה, הפלא ופלא, שערורייה, ואז כמובן להתנצל. הסערה המשיכה סביב ההחלטה של בנט להוריד את ההצגה שכתב רוצחו של החייל משה תמם ז”ל מסל התרבות, וסביב הסרט על יגאל עמיר. מה עוד עניין אותנו? שולה זקן בזכות הפרסומת לרשת Urban, האח הגדול VIP שנגמר השבוע בנצחון של מושיק עפיה, שומן טראנס שנאסר לשימוש בארה”ב על ידי הFDA האמריקאי, ועירית לינור שטוענת שקייטלין ג’נר, (לשעבר ברוס) היא לא באמת אישה בטיימינג נחמד סמוך לשבוע הגאווה.

ואם בגאווה עסקינן, נסיים עם סיכום מוצלח מאוד של שבוע הגאווה:

https://www.facebook.com/TelAvivGlobalCity/videos/vb.110362305691344/913492405378326/?type=2&theater

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *