סיכום טרנדים שבועי #13 – אירוויזיון, פיצה האט עושים באזפיד ובדלתא חוגגים את האינטרנט

Viral Video Chart

במקום הראשון, פיצה האט צוחקים על טרנד הסלפי סטיק עם סרטון פרסומת סטייל באזזפיד וידאו. הוא ברובו משעשע אבל ארוך, אפשר היה בכיף לקצר בדקה.

במקום השני, אורגזמה לגיקים – סמסונג עושים אנבוקסינג לגלקסי S6 במהדורה (מוגבלת) של איירון מן, סמוך ליציאת הסרט השני בסדרת “הנוקמים”.

במקום השלישי שגרם לי לבכות, סרטון למען תרומת איברים. אדם זקן? יש, כלב עצוב? מוסיקה נוגעת ואהבה ללא תנאים? יש, חשק לחתום על כרטיס אדי? יש.

(נדלג באלגנטיות על המקום הרביעי, סרטון The insider של Turkish Airlines כי הוא הופיע בשבוע שעבר)

במקום החמישי, כיף! פרסומת אדירה אדירה של דלתא, ולמרות שהיא 6 דקות ראיתי את הכול. דלתא הבינו שאף אחד לא צופה בסרטוני בטיחות אבל המון אנשים כן צופים בסרטונים באינטרנט ולכן הם “באו למוחמד” ויצרו סרטון בטיחות שמיועד לאינטרנט בכיכובם של הכוכבים הכי גדולים שלו (כמו הילדים מצ’ארלי ביט מיי פינגר) ותופעות רשת אחרות (הארלם שייק ואתגר דלי הקרח).

YouTube Trends

במקום הראשון והשני – כמו בשבועות הקודמים, פאר טסי החליף את הקפה ב”משקה קר” ומצליח לצאת מקללת הלהיט היחיד ועומר אדם עם “אז הלכתי”.

במקום השלישי, נדב גדג’ עם גולדן בוי בהופעה בחצי גמר האירוויזיון. גם הופעה מעולה, וגם מספר יפה של צפיות, 2 מיליון.

במקום הרביעי, פרסומת ל012.

במקום החמישי, השיר הזוכה באירוויזיון, שוודיה עם Heroes.

הרבה אנשים ציינו את הדמיון החזק בין השיר הזה לבין Lovers of the sun של דיוויד גואטה, ואף הכינו את המאשאפ הזה, כי אנחנו כברים לא חיים בתקופה בה אפשר להעתיק ולצאת מזה בלי שיתנו לך על הראש.

Google Trends

אז מה חיפשנו השבוע? אירוויזיון 2015 ונדב גדג’ כמובן, הבינלאומי – והכוונה היא לפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים שיתקיים שבוע הבא בסינמטק תל אביב, המתמטיקאי ג’ון נאש (חלוץ בתחום תורת המשחקים והאדם עליו התבסס הסרט “נפלאות התבונה”) שנהרג עם אשתו בתאונת מונית, הלהקה וואן ריפבליק שהופיעו השבוע בישראל, דוד יוסף, ראש עיריית אור יהודה שמואשם בהטרדה מינית, האח הגדול VIP ושבועות.

וגם אריאל רוניס, שהתאבד השבוע בגלל מקרה שיימינג באינטרנט ומשמש תזכורת שלחיצה על כפתור השיתוף על משהו ש”הגיוני שהוא אמיתי” לא הופך אותך ללוחם צדק, וש”אריאל רוניס” יכול להיות כל אחד מאיתנו.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *