על מסכים, חווית קנייה ואפליקציות חדשות

על מסכים, חווית קנייה ואפליקציות חדשות

סמסונג סרטון אנימציה

חלום ליל חורף

חברת סמסונג מייצרת מסכים בכל הגדלים, ממסכי טלוויזיה גדולים דרך מחשבים ועד טאבלטים וסמארטפונים. כדי להציג את יכולותיהם לראווה הם יצרו סרטון אנימציה יפיפה המתנגן על גבי 74 מסכים. התוצאה קסומה ומלבד הסרטון עצמו, מומלץ לראות את סרטון מאחורי הקלעים.

sony xperia עמיד במים

עשרים אלף מיל מתחת למים

אז איך משיקים ליין של סמארטפונים עמידים למים? התשובה המתבקשת: במים! וזה בדיוק מה שעשתה חברת סוני בדובאי. היא פתחה את חנות הקונספט הראשונה בעולם מתחת למים.

צרכנים ששחו עד לחנות יכלו לחוות את סדרת הטלפונים החדשה בדרך מיוחדת באמת. הם אפילו נהנו מ-wifiמתחת למים וכך יכלו לשגר תמונות לחבריהם ברשתות החברתיות.

אולם תצוגה סיטרואן

חוויה מטורללת

לרוב ביקור באולם תצוגה לא נחשב לחוויה ייחודית. בסיטרואן פריז החליטו לשנות את זה והפכו את האולם שלהם למגרש משחקים של ממש, עם מגלשה בגובה 26 מטר ובאורך 53  מטר. אבל לא די בכך, בכדי להמחיש את המוטו החדש של המותג “המהפכה השמחה”, החברה יצרה בתוך המרחב הקמעונאי סידרת חוויות הממחישות אלמנטים שונים מעולם הרכב. שווה צפייה.

אפליקציית digit

חיסכון אוטומטי
אחד הדברים הקשים ביותר הוא לחסוך כסף ולמרות שקיימות אלפי אפליקציות לניהול כספים, חסכון הוא עדיין משהו שאנחנו מתקשים להתמיד בו באופן פעיל. אפליקציה חדשה בשם Digit המנסה לעשות זאת בשבילנו ע״י למידת ההתנהגות הפיננסית של המשתמש והפיכת התהליך לאוטומטי. כל מה שהיא עושה הוא להעביר סכומים קטנים לחשבון חסכון כך שהפעולה לא מורגשת בטווח הקצר, אבל מייצרת חסכון משמעותי בטווח הארוך. שווה לנסות.

אופטימיזציה של חופשה

חופשה באופטימיזציה

האם כבר קרה לכם שהזמנתם טיסה לתאילנד והגעתם בשיא עונת המונסון? כדי להימנע ממקרים מאכזבים שכאלו ולהבטיח שתפיקו את המרב מהחופשה שהזמנתם, הושקה אפליקציה חדשה המאפשרת לכם לבדוק מה הזמן הטוב ביותר לטוס ליעד שבחרתם. האפליקציה תעזור לכם להגיע במזג האוויר המושלם, להימנע מעונות שיא ואף תיידע אתכם באירועים מקומיים מיוחדים המתרחשים שם רק פעם בשנה.

רשת וואן

מהפך בסופר

לפני מספר ימים התפרסמה כתבה בידיעות אחרונות על השקת רשת של סופרמרקטים חדשים – כזו שבנויה על טהרת הקונספט של רשת הסופרמרקטים הגרמנית Aldi  – ובדומה לה, תמכור רק מותגים פרטיים. מידע זה מגיע אחרי פרסומים על השקת פורמטים קמעונאיים חדשים נוספים כגון סופר קופיקס שימכור כל מוצר ב-5 ש”ח, רשת קוסט 365 שתמכור את מוצריה במחיר עלות. ואם לא מספיק אז יש גם מיזם נוסף של בר רפאלי.

מי אמר שהמחאה החברתית מתה?!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *