יופי, טיפוח, Low Tech ואבות

הקרב על מוצרי הטיפוח עובר ליוטיוב

בשנה שחלפה כמות התוכן המתפרסם ביוטיוב הקשור לעולם הטיפוח צמח ב- 78%. על פי מחקר ייעודי של יוטיוב בתחום הבריאות ניכר כי הצפייה בתוכן ביוטי ממותג צמח בקצב מהיר יותר ב35% מאשר תוכן לא ממותג. כמו כן איזכור מותגי טיפוח צמח ב-53% ו-10 מתוך 25 סרטוני היופי הנצפים ביותר היו של מותגים. למחקר המלא ליחצו כאן. אהה ואם כבר שאלתם – אפילו נישת סרטי הטיפוח לגבר בעליה מ-ט-ו-ר-פ-ת!

הדור החדש של אפליקציות ה-Messaging הוא Low Tech

כשאנחנו חושבים על אפליקציות וטכנולוגיה אנחנו לרוב חושבים מסובך. אנחנו שואפים לייצר טכנולוגיות חדשות… אבל מה אם היינו עושים את ההפך? מה אם במקום להשקיע זמן ומשאבים בפיתוח טכנולוגיות חדשות היינו ממנפים טכנולוגיות קיימות? תכירו את Jott – אפלקציית messaging שעובדת ללא חיבור Wifi וגם ללא צורך בתוכנית גלישה בסלולר. הפלטפורמה נוצרה על בסיס התובנה שרוב האנשים שאנחנו מתכתבים איתם ב- SMS – בין אם בעבודה ובין אם בבית הספר – נמצאים במרחק לא רב מאתנו. לפיכך, היא פשוט פועלת ללא תחנת ממסר והיא מעבירה הודעות ישרות לנייד כל עוד הוא נמצא ברדיוס של 35 מטר. לאפליקציה יש כבר מעל חצי מיליון משתמשים.

האבות החדשים: לא מה שחשבתם

האבות החדשים לוקחים על עצמם באופן משמעותי יותר אחריות ויותר תפקידים חדשים.  בקרב דור המילניאלס, 80% מהם עושים קניות בסופר ונראה כי כשהם מתחתנים הנטייה שלהם להוציא סכומים גדולים יותר גדלה אבות הם צרכנים הרבה פחות חסכניים מהאמהות שנתונים יותר להתאהב במותגים ולהישאר נאמנים להם. אבות נעזרים בנייד בכדי לחפש מידע על הורות ויפנו למותגים לקבל המלצות מטעם מומחים. לכתבה המלאה ולמחקר נוסף באותו נושא.

Low Tech מציל חיים

בכל מדינה תמצאו את המקביל לכביש הדמים. אותם כבישים בהם מתרחשות מידי שנה עשרות תאונות בהן נהרגים לא מעט אנשים. באוסטרליה קוראים לקטעי הכביש הללו האלו Blackspots וחברת VML התקינה בקרבת הכבישים הללו ביקונים וכאשר רכב מגיע לטווח השידור שלהם אות הביקון משתלט על שידור הרדיו ברכב ומשדר מסר המזהיר את הנהג כי מדובר בקטע כביש מסוכן. לשידור השפעה ישירה על התנהגות הנהג – השפעה שיתכן שתציל חיים. לצפייה בסרט הקייס ליחצו כאן.

אופנת חוף מחוברת ולוהטת

חברת עיצוב צרפתית בשם  Spinali Design החליטה להשיק קולקציה של בגדי ים המכילים חיישן שמש אשר ישלח לנייד שלכם התראה חמה: מתי להימרח בקרם הגנה והאם כדאי לענוד משקפי שמש. החברה שכרגע משיקה ליין נשים בלבד כבר בונה על ליין ילדים לשנה הבאה אשר ישלב גם חיישן מיקום כדי שהורים יוכלו לעקוב אחר ילדיהם בחוף ולאתרם באמצע ההמון. לכתבה המלאה.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *